W co się ubrać ?

W co się ubrać ? 2 Paź

W co się ubrać ?

Nawet dziewczyny o idealnych proporcjach o tym, jakie przedmioty wybrać, aby utworzyć obraz. I to nie tylko połączenie kolorów i stylów, a w harmonii linii i kształtów. Ważne jest, aby wybrać ubrania zgodnie z właściwym typem osobowości, że piękno to tylko podkreślił. Cóż, jeśli proporcje nie są idealne, na przykład, istnieje brak równowagi między górną i dolną, to pytanie musi dać podwójną uwagę. Odpowiednio dobrana odzież będzie podkreślać zalety figury i musi ukrywać wady.

Każda z nas jest inna

Każda z nas jest innaIdealnie nadaje się do obrazu rzeczy, aby zwrócić uwagę na ramiona miłosierdzia, będą cieńsze talię, a każda krzywa jest bardziej ekscytujące. Ale, oczywiście, trzeba dać pierwszeństwo rzeczy, kierował się pewnymi względami.  Trzy złote zasady dla odzieży. Jeśli nie jest zbyt wąska talia, nie próbuj stosowany dalszy wzrost. Rzeczy, poziome paski mogą być zawarte w twój sposób, ale to nie musi być w szafie rzeczy „poniżej pasa”, czyli spódnice, spodnie i tak dalej. Pamiętaj, że ubrania z takim samym wzorem optycznie powiększa biodra.

Staraj się dobierać rzeczy, które będą infekcjami wywołanymi o swoich „mocnych” miejscach – biustu, talii, bioder i pośladków. To pomoże złagodzić wad wizualnych (jeśli, oczywiście, byli) i ogólnie poprawić wizerunek. Rzeczy, które wyglądają Buggy, ukrywając wszystkie linie sylwetkę, nie warto wybierać. Nie przyniesie pożądanego efektu – tylko optycznie dodać kilka zbędnych kilogramów. Funkcje poszczególnych elementów odzieży. Teraz chcemy opowiedzieć o, aby wyróżnić pewne elementy odzieży.

Z tą wiedzą można zrobić swój kostium idealny, czyli, podkreślając tylko godności. Kurtka – jego łagodny dekolt przyciąga uwagę do biustu, o długości poniżej talii podkreśla biodra. Bluzka – „neutralny” połączony obiekt, który chcesz zaznaczyć tylko formę. Z góry pogłębienie, większy nacisk kładzie się na piersi. Spódnica jej szczupła talia z szerokim pasem szorty część wizualnie zwiększa długość nóg. Płaszcz – tylko w stopniu modeli, jak prawdziwy kształt szczuplejsze, dżinsy i spodnie z niską talią „damskie” uda-szczuplejsza, a nogi dłuższe.

Wybieramy ubrania do typu figury

Wybieramy ubrania do typu figuryWąskie sukienki z amerykańskimi, aby podkreślić biust, zwiększyć ogólny obraz seksualności. Niektóre z rzeczy, które już wspomnieliśmy, okiem na różne typy osobowości w ogóle. Pokażemy ci, jak zrobić obraz w zależności od materiału, wysokości i innych parametrów. Przyjrzyjmy się, jakie rzeczy powinny być w tym, że elementy garderoby lepiej dać pierwszeństwo.

Odzież dla typu figury. Typ „odwrócony trójkąt”. To męskim charakterem i wąskie biodra. To jest sport, ale jego właściciel może mieć duże piersi. Przykładem kobiety z proporcjami, ” trójkąt” jest. A najlepiej do tej ceny sukni od linii. Jest to również dobry wybór, aby być bluzka z na tyle odważny (jeśli masz Duże piersi) w kształcie litery V Typ. Ale to nie musi być ramię, szeroki kołnierz z koronkowymi rękawami latarka – znaczenie prostoty. Jeśli chodzi o ozdobach, to należy uzupełnić obraz łańcucha lub wisiorki, które są akcesoria „nabrzmiałe” linii i sylwetki.

Ten formy, tj. nastolatki różnica między biodra, talia, ramiona. Często nazywa się go nie kobieta, ale to nie tak: jest właścicielem takiej skali, i ta dziewczyna jest jedną z najbardziej na świecie. A wszystko dlatego, że wie, jak wybrać ubrania dla obrazu: brak ekscytujących zwrotów i form wypełnia większą część w garniturze, wiele ozdób, tkanin.